GÜÇLÜ KONUM, SAĞLAM YATIRIM

İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Sefaköy’de yükselen Torkam E5’tesiniz.
Ofisinizden veya evinizden çıktığınız an, Kadıköy’ü Beylikdüzü’ne bağlayan metrobüs
hattı kapınızın önünde. Hemen yanınızda Sefaköy’ü Yenikapı’ya, tüm şehri ise birbirine
bağlayan metro hattı var. Ve karşınızda da projelendirilmesi merakla beklenen
Millet Bahçesi bulunuyor.

Güçlü konum sağlam yatırım derken, bu projenin eşsiz konumundan ve
her geçen gün yükselecek yatırım değerinden bahsediyoruz.

E5 HAYATINIZ OLACAK

Torkam, E5 cepheli, eşi benzeri olmayan, karma bir projeye imza atıyor.Rezidanslar, ofisler, restoranlar, kafe ve mağazalardan oluşan yaşam alanları ve metro, metrobüs, E5 gibi ulaşım olanaklarıyla; İstanbul’a hayalden öte bir yaşam sunuyor. Mutluluğa dair her şeyi bulabileceğiniz Torkam E5’te; hayalleriniz kadar büyük, hayal edemeyeceğiniz kadar konforlu bir yaşam sizi bekliyor.

YATAY MİMARİ BÜYÜK MUTLULUK

Yatay mimariye sahip Torkam E5'te; 3 blokta, 1+1'den 3+1'e farklı büyüklüklerde 234 rezidans bulunuyor... Hayallerinize hayat verecek, İstanbul’un ayrıcalıklı yüzünü önünüze serecek Torkam E5’te, her blok için özel resepsiyon girişi ve kişiye özel hizmetler sizi bekliyor. Burada hayat büyük mutluluklara, ayrıcalıklar alışkanlıklara dönüşecek.

METRO

İÇİNDE

METRO İÇİNDE

ÖNEMLİ TOPLANTILAR E5'TE!

Torkam E5’te ofis sahibi olmanın avantajları saymakla bitmiyor. Birleştirilebilir anlayışla tasarlanan ofislerin büyüklükleri 77 m2 ile 178 m2 arasında değişiyor. Üstelik ofisleri 3.820 m2 ‘ye kadar birleştirebilmek mümkün. Dileyen yatırım amaçlı alıyor, dileyen prestij. Torkam E5’te herkes kazanıyor. Mutlu çalışanlar, prestijli ve bol kazançlı yarınlar için 117 adet ofisten birini almanız yeterli.

AYRICALIKLAR TORKAM E5’TE!

Torkam E5 projesi, gelişim aşamasında, cadde dükkanları ve çarşı mağazalarından optimum fayda sağlanması amacıyla, 16 ay boyunca bölgenin tüm detayları gözlemlenerek analiz edildi. Birbirinden farklı ve sıra dışı konseptler tasarlandı. Sadece Torkam E5’te bulunacak olan, İstanbul’un ilk ve tek Kuyumcular Caddesi; bu ayrıcalıklardan sadece biri.

KONUMUYLA ÇIĞIR AÇAN PROJE!

Birçok projeyle karşılaşmış olabilirsiniz fakat böylesi merkezi ve kolay ulaşılır bir proje görmediniz! E5 Sefaköy metrobüs durağının yanında yükselen Torkam E5, aynı zamanda yapımına başlanacak Sefaköy metro durağına da ev sahipliği yapıyor. Özel aracınız mı var? Tüm İstanbul’u boydan boya geçen E5’e çıkmanız yeterli. E5 otoyolu ve Basın Ekspres bağlantısı ile TEM otoyolu, özel araç sahiplerine ulaşım alternatifleri sunuyor. Düşüncesi dahi insanları heyecanlandıran Millet Bahçesi ise bir adım uzağınızda.

BİR METROYLA ŞEHİR ELİNİN ALTINDA

Sizler de mutlaka “metroya 3 dakika”, “yürüme mesafesinde metro” gibi ifadelere şahit olmuşsunuzdur. Torkam E5, metroya yakın değil, metronun hemen üstünde konumlanıyor. Evinizden çıkıp, metroya ulaşmanız sadece 1 dakika sürüyor. Maslak’a, Taksim’e, Kadıköy’e ve hatta Kartal’a rahatlıkla gidebileceğiniz Torkam E5’te zaman, sizin en önemli ayrıcalığınız olacak.

HAYALLERİN E5’TE!

Torkam E5’teyseniz, Sefaköy-Yenikapı metro hattı evinizin yanında demektir. İki adımda ulaşacağınız metro ile; Levent, Beşiktaş, Mahmutbey, Ataköy, Üsküdar, Kadıköy ve Kartal gibi merkezlere rahatlıkla gidebilir, İstanbul’u yeniden keşfedebilirsiniz. Hemen karşınızdaki Beylikdüzü-Söğütlüçeşme metrobüs hattı da bir başka ayrıcalığınız. E5 boyunca uzanan ve metro ağına entegre olan metrobüs hattı ile İstanbul’un her köşesine dilediğiniz an gidebilir, şehrin güzelliğine istediğiniz yerde tanıklık edebilirsiniz.

E5’TE RAHATLIK HER YERDE

Torkam E5’te 896 araçlık otopark alanı bulunuyor. Fakat bu otoparkın büyüklüğü dışında çok önemli bir özelliği daha var. Bu otoparkın giriş ve çıkışlarının E5 otoyoluna bağlantısı bulunuyor. Kapalı otoparkınıza giriş ve çıkış yaparken ara yollara girmiyor, direk E5’e bağlanarak trafikte zaman kaybetmiyorsunuz. Torkam E5 rahatlığını, sadece evinizde değil, aracınızda da yaşıyorsunuz.

KAZANÇ E5'TE!

E5’in üzerinde konumlanan Torkam E5’in önünden, metro, metrobüs ve E5’i kullanarak geçen insan sayısı, günlük; 3.000.000. Transfer istasyonu olan Sefaköy metrosunu kullanacak insan sayısı ise günlük 700.000. Böyle bir merkezde dükkan sahibi olmanın keyfi paha biçilemez. Milyonlar sizi tanıyacak, dükkanınız dolup taşacak

AKILLI YATIRIM GERÇEK KAZANÇ

Torkam E5, yatırımda sınırları aşmaya geliyor. Eşsiz konumuna kaliteli mimariyi ekleyerek; yatırımcıya şehrin en kazançlı projesini sunuyor. 1+1’den 3+1’e rezidanslar, 77 m2 ’den başlayan ofisler ve ticari üniteler, yatırımcıları bekliyor. İşte Torkam E5 Güçlü Konum. Sağlam Yatırım.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Torkam E5’in ofis ve rezidans girişlerinde toplamda 6 adet 7/24 hizmet veren resepsiyon bulunuyor. Siz değerli Torkam E-5 sakinlerinin hayatını kolaylaştırmak için yardımcı olacak resepsiyon görevlileri, aynı zamanda misafirlerinizi bina girişinde karşılayarak, sizin onayınızla ortak alan geçişlerine kadar eşlik edecek. Torkam E5’te konforunuz kadar güvenliğinizi de üst seviyede sağlanacak.

E5’TE ENERJİNİZ DAİMA YERİNDE

Proje dahilinde bulunan jeneratörler sayesinde Torkam E5’in rezidans, ofis ve dükkanlarında enerji hiç kesilmeyecek. Çalışanların konsantrasyonu bozulmayacak, işler aksamayacak ve kazanç asla sekteye uğramayacak.

SAĞLIKLI KALMANIN PÜF NOKTASI

Torkam E5’te sağlıkla buluşmanın birçok yolu var. Fitness salonunda sağlıklı bir geleceğe koşacak, hamam veya sauna keyfiyle günün yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız.

Bilgilendirme

Şirket politikamız doğrultusunda, formda paylaştığınız bilgiler, üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Torkam İnşaat ve Yatırım A.Ş. ve bağlı ortaklıkların vermiş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat ve sair iletilerin tarafıma çağrı merkezi, e-posta, MMS ya da SMS yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, işbu formun altında yer verilen iletişim numaralarına ulaşarak gönderilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkım olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ederim.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili bilgilendirmeyi okudum. Başvuru formunu göndererek, kişisel verilerimin bilgilendirme’de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.